ד"ר מדלן פלדשטיין > שירות לתביעת ביטוח סיעודי

שירות לתביעת ביטוח סיעודי

חוות דעת רפואית לתביעת ביטוח סיעודי או פרטי

כמעט 60% מהתביעות המוגשות לתביעת ביטוח סיעודי אל מול חברות פרטיות מסתיימות בדחיית התביעה מצד חברת הביטוח. דחייה זו תהיה באמצעות מסמכים מנומקים על ידי צוות הרופאים שעובדים עבור חברות הביטוח וחומר חקירה מעמיק, אך חשוב להבין שלא מדובר בסוף פסוק!
ניתן לערער על ההחלטה של חברת הביטוח בעזרת חוות דעת רפואית משפטית, שנכתבה על ידי רופא מומחה המוכר בקהילה הרפואית והמשפטית. חשוב לדעת, שבמידה וחוות הדעת נכתבה על ידי רופא פוסק מדינה, 90% מהתביעות מסתיימות בפשרה אל מול חברות הביטוח, וזאת אפילו מבלי להגיע לבית המשפט.
בנוסף, תמיד רופא מומחה בתחום צריך לבדוק את טווחי הזמנים המזכים את המטופל, לעתים באמצעות החלה רטרואקטיבית. מדובר במקרים אלה בקצבה העשויה לנוע בין -3,500 ₪ ועד ל-8,000 ₪ לחודש!

 

תביעות ביטוח סיעודי

אולי לא יצא לכם לחשוב על זה כעת, אבל רוב הסיכויים שתזדקקו לעזרה בטיפול בעצמכם בהמשך החיים. השאלה הנשאלת: איך תשלמו על זה? רכישת ביטוח סיעודי ככל הנראה תהיה הדרך הטובה ביותר להתכונן לשלב החיים הזה. טיפול ארוך טווח מתייחס לשורה של שירותים שלא יהיו מכוסים לכם במסגרת הביטוח הרגיל. לדוגמה במקרה של סיוע בפעילות יומיומית כמו למשל רחצה, התלבשות או שכיבה וקימה מהמיטה. הפוליסה מכסה את העלויות של הטיפול המדובר במידה ומדובר במצב רפואי כרוני, במקרה של נכות או במקרה של הפרעה כגון מחלת אלצהיימר. רוב הפוליסות יפצו אתכם על טיפול שניתן בכמה מקומות, כגון:

הבית שלכם

בית אבות

מוסד דיור מוגן

מעון יום לבני הגיל השלישי.

 

תהליך תביעות ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי מתחייב לעזור ללקוחות ברגעים הקשים ביותר של החיים. אבל זה לא תמיד כל כך פשוט וקל כמו שמציגים לכם את זה בעט הרכישה של הפוליסה. הרי אף חברת ביטוח לא תרצה מיוזמתה לשלם לכם כספים. על כן בעת תביעות לביטוח סיעודי אתם תאלצו לעבור מספר מבחנים ותהליכים מטעם חברת הביטוח כדי לקבל אישור למה שמראש מגיע לכם. ברגעים אלו שאתם נמצאים במצב כל כך לא פשוט, לא קל לעמוד מול גופי חברות הביטוח. ד”ר מדלן פלדשטיין נמצא כאן במיוחד כדי להדריך אותכם בחלק הזה של המסע, ולעמוד לצידכם מול חברות הביטוח בזמן תביעות לביטוח סיעודי. ד”ר מדלן פלדשטיין תדאג לאסוף ולנתח את כל המידע הרפואי הרלוונטי עבור התביעה, ולהגיש את התביעה ביעילות מירבית.

 

מאפיינים נדרשים

כל פוליסה של ביטוח סיעודי מכילה קריטריונים בסיסיים עליהם יש לענות כדי להיות זכאי לביטוח סיעודי בעת הצורך. רוב הפוליסות מגדירות זכאות מבחינת הסיוע במידה ואתם מתקשים עם פעילויות חיי היומיום עקב ליקוי פיזי או ליקוי קוגניטיבי פעילויות חיי היומיום בהם יש צורך לקבל סיוע כוללות פעולות בסיסיות כמו: רחצה, הלבשה, אכילה, מעבר למיטה או כיסא, שימוש בשירותים באופן עצמאי הליכה. כל הפעילויות הללו צריכות להתבצע באופן עצמאי. במידה ואתם נזקקים לסיוע כדי לבצע אותם, זה הזמן להגיש תביעות לביטוח סיעודי. במידה ואתם מתמודדים עם שינויים במצב הבריאותי שלכם, יכולות להתעורר אצלכם מספר שאלות מהותיות לגבי הביטוח הסיעודי שלכם. ד”ר מדלן פלדשטיין תשמח לענות לכם על שאלות אלו, להנחות אתכם במהלך תביעות לביטוח סיעודי ולתת לכם ייעוץ ללא עלות. צרו קשר עוד היום, ותקבלו תשובה לכל שאלה.

 

תביעות ביטוח סיעודי

 

חוות דעת סיעודית

כאשר בין משפחה חלילה נזקק לטיפול סיעוד, עקב גיל מבוגר, מחלה או תאונה, כדי להגיש תביעה לביטוח סיעודי פרטי או לביטוח לאומי, נדרשים מספר מסמכים. חוות דעת סיעודית של רופא מוסמך על מצבו של המבקש וקשיי התפקוד. ומילוי פרטים כגון מי מתגורר עם התובע, מי הם אנשי הקשר שלו ומי האפוטרופוס הראשי של התובע ועוד. חוות דעת סיעודית נועדה כדי לציין את התפקודיות של האדם ואת מצבו המשפחתי. ד”ר מדלן פלדשטיין, בעלת ניסיון של למעלה משלושים שנה בתחום הרפואה, מבצעת הערכה ונותנת חוות דעת סיעודית מקצועית, אשר מתחשבת גם בצרכיו האמיתיים של האדם ורואה בתובע את האדם ולא רק עבודה.

 

מה היא חוות דעת סיעודית

מבחן התלות או מבחן הזכאות נועד לבחון את יכולתו התפקודית של הפונה, מידת התלות בזולת ואת הצורך של הפונה בסיוע והשגחה. הזכאות להטבות נקבעות על סמך ציוני חוות דעת סיעודית. הבדיקה מתבצעת על ידי גורם מוסמך מטעם המוסד לביטוח לאומי והבדיקה היא אישית, מקצועית ואובייקטיבית. כאשר הבדיקה מתבצעת בביתו של הפונה. בן משפחה או מטפל ראשוני עשויים להיות נוכחים במהלך הבדיקה. במהלך מתן חוות דעת סיעודית, ד”ר מדלן פלדשטיין בוחנת עד כמה התובע זקוק לסיוע של אדם אחר במספר תחומים, לרבות התניידות בבית, אכילה, התלבשות, רחצה ושליטה בסוגרים. כמו כן, היא תוכל לקבל מושג כללי על יכולותיו המנטליות והרגשיות של הפונה.

 

משמעות חוות דעת סיעודית

חוות דעת סיעודית היא היבט חשוב בהערכת חולים שגרתית ומסייעת לשירותי בריאות להעריך את מצבו של החולה, לתכנן ולהתערב כראוי. ספק צריך להתייחס למצבו הרפואי הכללי של המטופל בעת קביעת רמת השגת היכולות התפקודיות שלו שמבטיחות חיים עצמאיים וטיפול אישי. חוות דעת סיעודית מסייעת לקבוע אם מטופל עשוי להזדקק לשיקום נוסף או סיוע בבית או לעבור למוסד סיעודי אשר יהוה סביבה בטוחה יותר עבור המטופל. למשל, חוסר יכולת להתנועע עלול לגרום לסיכון מוגבר לנפילות. ד”ר מדלן פלדשטיין מבצעת הערכה לחוות דעת סיעודית לקביעת הטבות לביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח סיעודי. אז אל תעמדו מול הביטוח הלאומי וחבות הביטוח לבדכם, פנו לד”ר פלדשטיין, וקבלו סיוע מקצועי ואישי.

 

חוות דעת סיעודית

 

תביעה לביטוח סיעודי

משפחות רבות דואגות כיצד ישלמו את עלויות הטיפול ביקיריהם. אם הצרכים של בן משפחה לא יכוסו על ידי קופת החולים, העלויות של הטיפול עלולות להיות גבוהות מאוד. השקעה בפוליסת ביטוח סיעודי היא אחת הדרכים הטובות ביותר להתכונן כלכלית לעלויות הסיעוד, וזו יכולה להיות דרך מצוינת להעניק למשפחות שקט נפשי כאשר יקיריהם הוותיקים מתבגרים. פוליסות ביטוח סיעודי נועדו להחזיר למבוטחיהן סכום גמלה יומי עבור שירותים שיסייעו להם בפעילויות חיי היומיום . הטבות סיעודיות עוזרות להרחיק את הנטל הכלכלי מבני המשפחה כאשר יקיריהם סובלים ממחלה כרונית, או מזדקנים ומצבם הבריאותי מתדרדר, והם זקוקים לטיפול ותשומת לב נוספים על בסיס יומי או שבועי.

 

הפכו את תהליך תביעה לביטוח סיעודי לקל יותר

השקעה בביטוח סיעודי לפני שבני המשפחה מפתחים מצבים בריאותיים קשים הופך להיות הכרחי כדי להעניק למשפחות אפשרויות נוספות בבוא הזמן למציאת טיפול איכותי לאדם אהוב. אך תביעה לביטוח סיעודי יכולה להיות קשה, וזו הסיבה שהעזרה של איש מקצוע בכיר כמו ד”ר מדלן פלדשטיין יכולה להיות חיונית כדי להפיק את המרב מההטבות שלכם. הגשת תביעה לביטוח סיעודי יכולה להיות מאתגרת ומסורבלת – אפילו מאיימת, מכיוון שחברות עשויות לא להקל עליכם להשיג את ההטבות להן אתם זכאים.

חשוב לזכור

רוב חברות הביטוח הסיעודי משאירות למבוטח את מסמכי הגשת התביעות וההחזר, אך הטיפול במטלה זו עשוי להיות מרתיע להפליא. כדי להגיש תביעה נכונה, אדם צריך להבין מהי תקופת ההמתנה הנחוצה, מהי המגבלה היומית המקסימלית שלו או מה זה ויתור על פרמיה. זה משהו שיועץ מומחה יכול לעזור לכם בו, הרי זה ידוע כמה טרמינולוגיה של חברות הביטוח יכולה להיות מסובכת ומבלבלת, כדי לא להקל עליכם בהליך הגשת התביעה. אם אתם זקוקים לעזרה בניווט בתהליך תביעה לביטוח סיעודי ד”ר מדלן פלדשטיין יכולה לעזור. היא תוכל לעזור לכם לתקשר עם חברת הביטוח כדי לגלות כיצד להפעיל את הטבות הכיסוי הסיעודי שלכם כמו כן היא מוסמכת לערוך את מבחן הזכאות ולתת חוות דעת סיעודית, אשר תוסיף רבות לתביעה, ותעזור לכם לחסוך ביקור לא נעים מטעם הרשויות.