ראש השנה

Spread the love

ראש השנה זה זמן נפלא לבילוי עם המשפחה המצומצמת והמורחבת. אבל ידוע שבמשפחות רבות, דווקא אירועים משפחתיים כמו החגים מעוררים את כל חילוקי הדעות במשפחה ומזכירים לנו כמה חשוב למנוע ויכוחים וקרעים במשפחה.

אם המשפחה חשובה לך, אז חשוב לוודא שביום אחרי שנלך, לא נשאיר סיבות לריבים, חיכוכים ואף בתי משפט. לכן כדאי שתהיה לך צוואה מסודרת, ובה חלוקת רכושך לפי ראות עיניך. זה הבסיס להבטחת שלום בית במשפחה גם לאחר לכתך.

אך לא כולם יודעים כי במידה ואין אישור רפואי שמעיד כי האדם היה צלול בדעתו בעת עריכת הצוואה. עדיין נשאר פתח לעימותים, חיכוכים עד כדי הגעה לבית משפט וערעור על הצוואה הקיימת. אנחנו מתמחים באבחון ומתן חוות דעת רפואית משפטית מוצקה לצורך קיום צוואה שתמנע מבני משפחתך ריבים וכאב לב בעתיד.

רק שנהיה בריאים ומאושרים,

ד”ר מדלן פלדשטיין

Madlen Feldstein

http://bit.ly/PF_Medical_opinion_contact_us

054-7368864

מומחית ברפואה פנימית ומומחית ברפואה גריאטרית, יועצת פסיכוגריאטרית, יועצת ארצית בביטוח “כללית מושלם” , רופאה מומחית מטעם בית משפט בתחומי נזיקין ופלילים, פוסקת בועדות עליונות לעררים של המוסד לביטוח לאומי בתחומי סיעוד, שירותים מיוחדים, נכות כללית, נפגעי עבודה ופטור ממס הכנסה, מנהלת מרפאה פסיכוגריאטרית מחוז ת”א ומרצה ללימודים מתקדמים לרופאים