עשרת ימי תשובה

Spread the love

עשרת ימי תשובה הם זמן לחשבון, על מנת שלא תצטערו שלא טיפלתם בבריאותכם או בבריאות יקיריכם בצורה הטובה ביותר, חשוב לדעת מתי כדאי להגיע בהקדם לרופא לשם קבלת חוות דעת שניה.

אם אתם סובלים ממחלה כרונית אחת או יותר שבגינן אתם או קרוביכם נוטלים באופן קבוע יותר מ – 3 תרופות, שניתנו לכם מ – 2 רופאים שונים לפחות – מומלץ להגיע בהקדם לרופא מומחה עם התמחויות נרחבות התואמות את מצבכם הרפואי, על מנת שיסתכל על התמונה הכוללת ויתאים לכם את דרכי הטיפול האופטימליות עבורכם או עבור יקיריכם.

פעמים רבות מגיעים אלינו מטופלים עם כמות גדולה של תרופות שונות הניטלות באופן קבוע וניתנו על ידי מספר רופאים שונים, ומסתבר כי יש תנגודת בין חלק מהתרופות, או שתרופה אחת מכסה גם הטוויה רפואית נוספת וניתן לוותר על תרופה אחרת. שינויים אלו מניבים תוצאות מרשימות! המטופלים מדווחים לנו על הקלה משמעותית בהרגשה הכללית ובאיכות חייהם.

אז… שלא תצטערו שלא פניתם קודם, כשעוד ניתן היה לעזור… לעתים הפנייה נעשית בשלב מאוחר לאחר שנגרמו נזקים בלתי הפיכים.

רק שנהיה בריאים ומאושרים,

ד”ר מדלן פלדשטיין

Madlen Feldstein

http://bit.ly/PF_Medical_opinion_contact_us

054-7368864

מומחית ברפואה פנימית ומומחית ברפואה גריאטרית, יועצת פסיכוגריאטרית, יועצת ארצית בביטוח “כללית מושלם” , רופאה מומחית מטעם בית משפט בתחומי נזיקין ופלילים, פוסקת בועדות עליונות לעררים של המוסד לביטוח לאומי בתחומי סיעוד, שירותים מיוחדים, נכות כללית, נפגעי עבודה ופטור ממס הכנסה, מנהלת מרפאה פסיכוגריאטרית מחוז ת”א ומרצה ללימודים מתקדמים לרופאים