מהו רופא גריאטר?

Spread the love

בעיניי רבים רופא גריאטר הוא רופא שמטפל באוכלוסייה מבוגרת. כאשר למעשה הגריאטר מטפל גם באנשים צעירים לאחר פציעה או תאונה, או באנשים שסובלים מבעיות רפואיות מורכבות הפוגמות במצב התפקודי ו/או הקוגנטיבי ללא קשר לגילם.

למעשה ההתמחות של הרופא הגריאטר כוללת התמחות כפנימאי, נוירולוג, שיקום, טיפול נמרץ ופסיכיאטריה, כשלמעשה הגריאטר מתחשב במכלול ויודע לאבחן במהירות ובדייקנות מירבית, מחלות מורכבות ונדירות או מחלות נוירודיגינרטיביות שמסכנות ומקצרות חיים, כגון שיטיון פרקינסון וכדומה. בהתאם לכך גריאטר מנוסה יודע לתכנן את הטיפול, בראש ובראשונה כדי להציל ולהאריך את חיי המטופל, תוך שמירה מיטבית על איכות חייו.

בצורה כזו פעמים רבות אנו מצליחים לצמצם את כמות התרופות שהמטופל מקבל במידה ניכרת ולהתאים טיפולים משלימים וטיפולים מקלים שמשפרים את מצבו הרפואי, התיפקודי או הקוגנטיבי של המטופל, הכל לפי העניין ולפי הצורך.

אז איך יודעים שמומלץ להגיע לגריאטר? בכל מצב רפואי מורכב, בלתי מוסבר, שכבר נמאס לכם לעבור מרופא אחד לשני, כדאי להגיע לאבחון אצל רופא גריאטר מנוסה, כדי להגיע לאבחנה מדויקת וחד משמעית. ולהתחיל בטיפול הנכון בהקדם האפשרי.

רק שנהיה בריאים ומאושרים,

ד”ר מדלן פלדשטיין

Madlen Feldstein

http://bit.ly/PF_Medical_opinion_contact_us

054-7368864

מומחית ברפואה פנימית ומומחית ברפואה גריאטרית, יועצת פסיכוגריאטרית, יועצת ארצית בביטוח “כללית מושלם” , רופאה מומחית מטעם בית משפט בתחומי נזיקין ופלילים, פוסקת בועדות עליונות לעררים של המוסד לביטוח לאומי בתחומי סיעוד, שירותים מיוחדים, נכות כללית, נפגעי עבודה ופטור ממס הכנסה, מנהלת מרפאה פסיכוגריאטרית מחוז ת”א ומרצה ללימודים מתקדמים לרופאים