חוות דעת רפואית משפטית

Spread the love

הידעת?!
גם בחוות דעת משפטית: הזול יוצא יקר!
פעמים רבות אני נשאלת על ידי לקוחות מדוע המחיר שלנו גבוה ממחירם של רופאים אחרים, חלקם אף פרופסורים מומחים בתחומם.
התשובה לכך היא די פשוטה: למעשה רופא מומחה או פרופסור הוא אכן מומחה בתחום הרפואי אותו למד. המומחיות שלנו מורכבת לא רק ממספר התמחויות רלוונטיות ברפואה, אלא מניסיון רב בתחום חוות הדעת הרפואיות משפטיות.
אנו בקיאים בלשון החוק ובניסוח חוות דעת רפואיות משפטיות, אנו מנוסים מאוד במענה לחקירות וחקירות נגדיות בבתי משפט, ובפרט יש לנו מוניטין של רופאים שהאמת היא נר לרגליהם, ואנחנו בקיאים בהוצאתה לאור בדרך היעילה ביותר. הודות לכך הסטטיסטיקה שלנו עומדת על 100% הצלחה! חוות הדעת שלנו והזכויות שאנו מבקשים ללקוחותינו התקבלו במלואן עד היום
לצערינו, גם בתחום זה, ישנם רופאים שמספקים עדויות מתואמות עם עורכי הדין ששכרו את שירותיהם (ונדחות ברוב המקרים). אצלנו זה לא כך! אנו מבינים שכוחנו באמינותנו, ולכן עורכי הדין ששוכרים את שירותינו, יודעים כי חוות הדעת שלנו מבוססת על מצבו הרפואי של הפציינט בלבד.
יחד עם זאת, יש לנו את הידע הנדרש כדי לנסח את חוות הדעת באופן מקצועי ולעמוד בחקירה משפטית וחקירה נגדית, באופן שהפציינט יקבל את מלוא הזכויות המגיעות לו על פי כל דין.
פעמים רבות מגיעים אלינו אנשים לאחר שהפסידו במשפט בעקבות חוות דעת לא מספיק טובה (בלשון המעטה) . ברוב המקרים, בשלב זה הרבה יותר קשה לתקן את העיוות, וזה כרוך בסופו של דבר בעלויות גבוהות הרבה יותר מצד הלקוח. מכאן המסקנה: הזול יוצא יקר!
חשוב לזכור כי בדרך כלל מדובר בתביעות ששוויין הכספי רב מאוד ועלות חוות הדעת שלנו, בטלה בשישים אל מול ההבדל בין לזכות או להפסיד בתיק.
בריאות ואושר לכולם,
ד”ר מדלן פלדשטיין
Madlen Feldstein, MD
מומחית ברפואה פנימית, גריאטרית,
ופסיכוגריאטרית, יועצת ארצית בביטוח “כללית מושלם” ,
רופאה מומחית מטעם בית משפט בתחומי נזיקין ופלילים,
פוסקת בועדות עליונות לעררים של המוסד לביטוח לאומי בתחומי סיעוד, שירותים מיוחדים, נכות כללית, נפגעי עבודה ופטור ממס הכנסה,
מנהלת מרפאה פסיכוגריאטרית,
מרצה ללימודים מתקדמים לרופאים