לפעמים הבחירה קשה… הנה אדם שבחר לחסוך 14,500 אלף שח והפסיד כ 2.5 מיליון שח

Spread the love

לפני זמן מה הגיעו אליי בהפרש לא רב שני מקרים מאוד מאוד דומים, שניהם נזקקו לחוות דעת רפואית משפטית. לאור מורכבות המקרה הסברתי כי העלות תהיה 20 אלף ₪, אך בשני המקרים היה ברור כי מדובר בתביעה ששוויה לאדם כ – 2 מיליון ₪ ומעלה.

עבור שני המטופלים, 20 אלף ₪ זה סכום מאוד גבוה ששווה ערך למספר רב של משכורות שלהם. האחד החליט שלא משנה מה, הוא משיג את המימון על מנת לא לפגוע בסיכויי הזכייה שלו, ואילו השני נלחץ מאוד מהסכום והלך לרופא אחר שעלותו היתה כ 5,500 ₪.

לאחר הליכים משפטיים לא פשוטים בשני המקרים, המטופל שהלך לבית המשפט עם חוות הדעת המוצקה שלי זכה בכ 2.5 מיליון ₪, ואילו השני הפסיד במשפט ויצא בלי כלום. הוא חזר אליי ואמר שהוא מעוניין לערער על הפסיקה, אלא שעכשיו הוא לא מוכן ללכת ללא חוות הדעת הרפואית משפטית שלי. מן הסתם, מורכבות הכתיבה של חוות דעת רפואית משפטית בערעור רבה יותר ויקרה יותר, מעבר לכך סיכויי הזכייה נפגעים בערעור ויורדים בכ – 30%.

ברור לי שגם למטופל זה יש case מובהק, אך כעת עם חוות הדעת הרפואית שיש בתיק שלו ועם הפסיקה שפסלה את תביעתו, סיכויי ההצלחה שלו ירדו ועלות חוות הדעת עלתה.

כואב לי שכך קרה, כיוון שברור לי שזה אדם שמגיע לו את מה שהוא מבקש, אך כעת הוא יאלץ להמתין יותר זמן, לשלם יותר כסף ולקוות שיזכה. אני מקווה שכן, יתרה על כן, אני מאמינה שכן, היות ובאמת ובתמים מגיע לו, אך כעת הדרך ארוכה ויקרה יותר.

לכן בפרט כשמדובר בתביעות שמשמעותן סכומי כסף נכבדים, ראוי להשקיע ברופא מנוסה ושמציג לכם רפרטואר של הצלחות שמעיד על סיכויי הצלחה גבוהים מאוד גם עבורך בתביעה הרפואית משפטית שלך.

רק שנהיה בריאים ומאושרים,

ד”ר מדלן פלדשטיין

Madlen Feldstein

http://bit.ly/PF_Medical_opinion_contact_us

054-7368864

מומחית ברפואה פנימית ומומחית ברפואה גריאטרית,

יועצת פסיכוגריאטרית, יועצת ארצית בביטוח “כללית מושלם” ,

רופאה מומחית מטעם בית משפט בתחומי נזיקין ופלילים,

פוסקת בועדות עליונות לעררים של המוסד לביטוח לאומי בתחומי סיעוד, שירותים מיוחדים, נכות כללית, נפגעי עבודה ופטור ממס הכנסה,

מנהלת מרפאה פסיכוגריאטרית מחוז ת”א

מרצה ללימודים מתקדמים לרופאים