ייעוץ אצל רופאה מומחית עולה כסף 🙂

Spread the love

לא בטוח שאני צריכה להתנצל על זה… נכון יותר, אני ממש לא צריכה להתנצל. אני הקדשתי את חיי ללימודים שיעזרו לי לטפל ולהציל חיים. אני העמקתי וחקרתי את זכויותיהם של מטופליי, על מנת שאוכל להושיט להם את כל העזרה הדרושה להם לעבור את הזמנים הקשים בחייהם. אני מקבלת מטופלים והם משלמים לי כסף עבור זה. אבל בתמורה לכסף, אני מביאה מזור שערכו לא יסולא בפז.

ויחד עם זאת מדיי יום אני מקבלת עשרות טלפונים מאנשים שזקוקים לעזרתי, וזקוקים לייעוץ ממני, זקוקים למזור ולייעוץ שיוכל לעזור להם לעבור את התקופה הקשה, ופעמים רבות גם לצלוח מאבק משפטי מול גופים שמנסים להתנער מהזכויות המגיעות להם על פי חוק. ואני גובה על זה כסף, ורבים מהם מתפלאים בנימה כועסת על הבקשה לתשלום על השירות, כאילו זה מובן מאליו שכרופאה אני חייבת לעזור להם, ובחינם.

גם אם הייתי רוצה לעזור לכולם, בתשלום או בחינם, לא יכולתי לעמוד בזה, היות וכמות הפניות היומית אלינו כה גדולה, כיוון שכל כך הרבה חולים אינם מקבלים את מלוא זכויותיהם, לצערי, וזה כואב לי. אך לכל החולים כואב, ואין לי דרך לעזור לכולם, ולכן המסננת הטובה ביותר היא הכסף.

מי שמוכן לשלם, ובאופן יחסי לכספים שמקבלים כשהזכויות מתממשות, בדרך כלל, העלות שלי זניחה, אבל מי שמוכן לשלם לי בעבור השירות, מקבל הרבה הרבה יותר. ואני אוכל לטפל ולהתייחס רק למי שמבין שעליו לשלם ומוכן לשלם.

הפוסט הזה בא לאחר הפוסט הקודם שהעליתי תחת הכותרת “שלא יעבדו עליכם” (מוזמנים לראות בעמוד שלי), ובעקבותיו מבול של טלפונים של חולים ובני משפחתם שרוצים את עזרתי בחינם. אז אנא מכם, אם אין בכוונתכם לשלם, תבינו שלא אוכל לקבל אתכם ולא אוכל לעזור לכם, ואני מתנצלת בפניכם שזה המצב, אבל אין לי ברירה אחרת.

אני רופאה במשרה מלאה, שמקדישה את יומי לטיפול מסור בחולים ואין לי אפשרות לעזור לכל מי שזקוק לייעוץ במיצוי מלוא זכויותיו. היות וכתיבת חוות דעת היא חלק מעיסוקי, ולא החלק העיקרי, עיקר עבודתי היא לטפל בחולים מורכבים ולשפר את איכות חייהם. וכשמדובר במיצוי זכויות… תמיד יש סיפור קורע לב מאחורי השפופרת. אבל אני בוחרת לעבוד עם מי שמוכן להתחייב ולשלם, כי זה אומר משהו על נכונותו להילחם על חייו ועל המגיע לו.

אז רק שנהיה בריאים ומאושרים.

ד”ר מדלן פלדשטיין

@Madlen Feldstein

http://bit.ly/PF_Medical_opinion_contact_us

054-7368864

מומחית ברפואה פנימית ומומחית ברפואה גריאטרית,

יועצת פסיכוגריאטרית, יועצת ארצית בביטוח “כללית מושלם” ,

רופאה מומחית מטעם בית משפט בתחומי נזיקין ופלילים,

פוסקת בועדות עליונות לעררים של המוסד לביטוח לאומי בתחומי סיעוד, שירותים מיוחדים, נכות כללית, נפגעי עבודה ופטור ממס הכנסה,

מנהלת מרפאה פסיכוגריאטרית מחוז ת”א

מרצה ללימודים מתקדמים לרופאים