ד"ר מדלן פלדשטיין > חוות דעת רמ”פ

חוות דעת רמ”פ

חוות דעת רפואית מרופא מומחה בתחום הספציפי של הפגיעה שלך, חייבת להגיע מרופא מוערך ומוכר בקרב אנשי הקהילה המשפטית –עורכי הדין ובתי המשפט (שופטים). חוות דעת יסודית כזו עשויה לייצר את ההבדל שבין ניצחון להפסד משפטי.
החיים עשויים לזמן לנו הפתעות בלתי צפויות, אך כאשר מצבנו הרפואי מצוי בדיון מכריע בבית המשפט, וזכויותינו המשפטיות תלויות על חבל דק, חשוב לנו לאתר את אנשי המקצוע הטובים ביותר שילוו אותנו בתקופה מאתגרת זו.
לכן, סיכויי ההצלחה בתביעה משפטית בדבר זכויות רפואיות וסכום הפיצויים שייגזרו מהן, תלויים לא אחת בזהותו ובקיאותו של המומחה הרפואי שנבחר.
חוות הדעת של מומחים אלו, בעלי רזומה מקצועי מרשים, רמת אמינות גבוהה ומוכחת לאורך שנים, והעובדה כי המומחה שבחרנו מוכר ומוערך בקרב אנשי הקהילה הרפואית והמשפטית – כל אלה משחקים תפקיד מפתח בבית המשפט. ניסיון ומוניטין אלה חשובים בתחומים רבים, לרבות בתחום הרפואה הפנימית, הגריאטריה והפסיכוגריאטריה, למשל במאבק משפטי בהתנגדות לקיום צוואה או בהתדיינות אודות הצורך למנות לאדם אפוטרופוס.
לכן רק מומחה רפואי בעל ידע וניסיון מוכח בכתיבת חוות דעת רפואיות בתחום הספציפי של הפגיעה, עובד ונושם את התחום, זוכה לאמון מבתי המשפט, תוך שבתי המשפט עצמם בוחרים למנות אותו פעמים רבות גם כמומחה מטעם בית המשפט, ובעיקר יכולתו של המומחה לכתוב חוות דעת מוצקה וחזקה, כזו שהמומחה יכול לעמוד מאחוריה ולהגן על החולה בבית המשפט – אלה האפיונים שנבקש למצוא במומחה רפואי כשנזדקק לחוות דעת מקצועית.

המרפאה שלי הוקמה על מנת לתת מענה וטיפול במסגרת היותי קלינאית ויועצת על בביטוחים המשלימים של קופות החולים “כללית”, ובין היתר, מתוך חזון ליצור מקור בר-סמכא ומנוסה לחוות דעת רפואיות משפטיות.

אשמח לטפל בעניינכם,

ד”ר מדלן פלדשטיין