הידעת? גם בחוות דעת רפואית משפטית: הזול הוא יקר!

Spread the love

פעמים רבות אני נשאלת על ידי לקוחות מדוע המחיר שלנו גבוה ממחירם של רופאים אחרים, חלקם פרופסורים מומחים בתחומם.

והתשובה לכך היא לא כל כך מסובכת, למעשה גם רופא מומחה או פרופסור הוא מומחה בתחום הרפואי אותו למד. המומחיות שלנו מורכבת לא רק ממספר התמחויות רלוונטיות ברפואה, אלא מניסיון רב בתחום חוות הדעת הרפואיות משפטיות.

אנו בקיאים בלשון החוק, אנו מנוסים בניסוח חוות דעת רפואיות משפטיות, אנו מנוסים מאוד במענה לחקירות וחקירות נגדיות בבתי משפט, ובפרט יש לנו שם של רופאים שהאמת היא נר לרגליהם. עקב כך הסטטיסטיקה שלנו עומדת על 100% הצלחה! חוות הדעת שלנו והזכויות שאנו מבקשים ללקוחותינו, עד היום התקבלו במלואן.

לצערינו, גם בתחום זה, ישנם רופאים שמספקים עדויות מתואמות עם עורכי הדין ששכרו את שירותיהם. אצלנו זה לא כך! אנו מבינים שכוחנו באמינותנו, ולכן עורכי הדין ששוכרים את שירותינו, יודעים כי חוות הדעת שלנו מבוססת על מצבו הרפואי של הפציינט בלבד.

יחד עם זאת יש לנו את הידע הנדרש כדי לנסח את חוות הדעת ולעמוד בחקירה משפטית וחקירה נגדית, באופן שהפציינט יקבל את מלוא הזכויות המגיעות לו על פי כל דין.

פעמים רבות, מגיעים אלינו אנשים, לאחר שהפסידו במשפט, בעקבות חוות דעת לא מספיק טובה. ברוב המקרים, בשלב זה הרבה יותר קשה לתקן את העיוות, וזה כרוך בעלויות גבוהות הרבה יותר מצד הלקוח.

לכן, חשוב לזכור כי בדרך כלל מדובר בתביעות ששוויין הכספי רב מאוד ועלות חוות הדעת שלנו, בטלה בשישים אל מול ההבדל בין לזכות או להפסיד בתיק.

רק שנהיה בריאים ומאושרים,

ד”ר מדלן פלדשטיין

Madlen Feldstein

http://bit.ly/PF_Medical_opinion_contact_us

054-7368864

מומחית ברפואה פנימית ומומחית ברפואה גריאטרית,

יועצת פסיכוגריאטרית, יועצת ארצית בביטוח “כללית מושלם” ,

רופאה מומחית מטעם בית משפט בתחומי נזיקין ופלילים,

פוסקת בועדות עליונות לעררים של המוסד לביטוח לאומי בתחומי סיעוד, שירותים מיוחדים, נכות כללית, נפגעי עבודה ופטור ממס הכנסה,

מנהלת מרפאה פסיכוגריאטרית מחוז ת”א

מרצה ללימודים מתקדמים לרופאים