ד"ר מדלן פלדשטיין > שירותים > חוות דעת רפואית

חוות דעת רפואית

חוות דעת רפואית - מכתב בעל משקל וערך רב

חוות דעת רפואית כוללת עיון במסמכים הרפואיים לרבות הסיכום הרפואי של מטופל ובירור האם ישנה רשלנות הכרוכה בסטנדרט הטיפול שניתן לאותו מטופל. ד”ר מדלן פלדשטיין מספקת חוות דעת רפואית על המקרה הרפואי עם נימוקים והסקת מסקנות תקפות בפורמט של שאלות ותשובות. על מנת לפשט את השפה הרפואית, ד”ר מדלן מאומנת לנתח ולהסביר את הנתונים גם באופן שאדם שאינו רופא יוכל להבין.

 

תרחישי מקרה

במקרים בהם עורכי דין אינם בטוחים לגבי ההפרה או הפציעה, ניתן לבצע סקירה מקדימה של התיעוד הרפואי ולספק חוות דעת רפואת ממקור ראשון – לרוב בעמוד בודד ללא אסמכתאות או פרטים על הנושא, אך מספיק כדי לקבל החלטה .

בתיקים בהם החליטו עורכי דין ובית המשפט להמשיך ולחקור את המקרה לעומק, יש צורך להגיש בית המשפט חוות דעת רפואית במתכונת מפורטת של שאלות ותשובות המנומקות בנקודות, אסמכתאות, אזכורים ומסקנה ברורה של המומחה. ד”ר מדלן פלדשטיין מוסמכת ומנוסה לעבוד עם ראיות נאותות על כל חלקיו של מרכיבי החוק.

 

מדוע ייתכן שתזדקקו לחוות דעת רפואית של מומחה

שאלה זו עשויה להישאל על ידי רבים שנאלצו להתמודד עם מקרה הדורש בדיקה רפואית משפטית. אכן, האם לא קל יותר להסתמך על מחקר הרופאים שסופק על ידי הצד שכנגד, בתקווה שתוצאות המקרה יהיו לטובתכם? חד משמעית, לא. אף אחד לא יכול להבטיח לכם כי בדרך כזאת הפסיקה תהיה לטובתכם. רק אצל ד”ר מדלן פלדשטיין תהיו בטוחים שתקבלו חוות דעת רפואית יסודית ואמינה, שתשקף את הצד שלכם באופן המקצועי ביותר.

 

מי יכול לתת חוות דעת רפואית

חוות דעת רפואית צריכה להיכתב על ידי מומחים בעלי השכלה רפואית גבוהה וידע מיוחד בתחום מסוים ברפואה. המתמחים בסוגים מסוימים של בדיקות רפואיות, עליהם לעמוד בדרישות המקצועיות וההסמכה הרלוונטיות. מומחה בתחום הבדיקות הרפואיות חייב להחזיק במשרה מלאה במוסד לבדיקות רפואיות משפטיות ולהיות בעל הסמכה לתת חוות דעת רפואית. ד”ר מדלן פלדשטיין עונה על כל הקריטריונים למתן חוות דעת רפואית מקצועית, תשמח לעמוד לרשותכם, לייעץ ולענות על כל שאלה שתעלה במהלך ההליך. צרו קשר עוד היום ותקבעו פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

 

חוות דעת רפואית לבית משפט

 

חוות דעת רפואית לבית משפט

יצירת חוות דעת רפואית לבית משפט היא תהליך חקירתי, אנליטי, בו יש צורך בקבלת החלטות וחשיבה יצירתית מתוחכמת. מומחה ברפואה משפטית ברפואה קלינית, על בסיס ניתוח ראיות, שנאסף במהלך הליכים ונכלל בתיק צריך ליצור חוות דעת אובייקטיבית ומהותית. חוות דעת זו היא הוכחה חיונית, חשובה מאוד וחסרת תחליף בכל מקרה ומקרה. ד”ר מדלן פלדשטיין מנוסה במתן חוות דעת רפואית לבית משפט, ובעל כל הידע והניסיון הנדרש כדי לבצע את התהליך באופן מקצועי, יסודי ואמין.

 

מה הם מאפייני המומחה ליצירת חוות דעת רפואית לבית משפט

גוף שיפוטי מתייעץ עם מומחה או מומחים לרפואה משפטית אם ישנן נסיבות להסדר שיש בהן צורך במידע מסווג. מומחים ברפואה משפטית מתמודדים עם קשיים רבים אשר עשויים להשפיע על איכות, חיוביות חוות הדעת, עמידה במועד ועוד. קשה מאוד למצוא מומחים קליניים אשר מלבד הידע הקליני שלהם יש ידע בסיסי במשפטים. ד”ר מדלן פלדשטיין בעלת ניסיון רב בהתמודדות מול בעיות הנוצרות עקב יצירת חוות דעת רפואית לבית משפט, מתוקף תפקידה יודעת להתמודד עם ציפיות הגוף השיפוטי והשופט עם דגש מיוחד על טעויות רפואיות והערכת הליכים רפואיים.

 

באילו קשיים נתקל התובע

בשנים האחרונות, נצפתה עלייה מהירה של תיקים יזומים שנפתחו על ידי גוף שיפוטי בשילוב עם רשלנות רפואית שנעשתה על ידי הצוות הרפואי. קבלת חוות דעת רפואית לבית משפט אינה משימה קלה ולעתים קרובות התובעים מתמודדים עם קשיים רבים כדי לקבל חוות דעת קבילה ותקינה. בדרך כלל התובעים נתקלים בקשיים המורכבים מחוסר בתיעוד רפואי, חוסר בזמן וצורך ליצור רופא מוסמך ומקצועי, שיכתוב חוות דעת רפואית לבית משפט באופן תקין ומקצועי. אם אתם נמצאים בתחילתו של משפט בתיק רשלנות רפואית, וזקוקים לחוות דעת מקצועי של מומחה רפואי הבקיא בכל ההליכים המשפטיים, ד”ר מדלן פלדשטיין נמצאת כאן לשירותכם. ד”ר מדלן פלדשטיין בעלת וותק של 30 שנה בתחום הרפואה, לא פעם נתנה חוות דעת וייעוץ משפטי רפואי בהליכים בבית מפשט, על כן היא בעלת ניסיון עשיר בכתבה ומתן חוות דעת רפואית לבית משפט. אל תתלבטו יותר מדי, לקבלת ייעוץ מקצועי, צרו קשר עם המשרד של ד”ר מדלן פלדשטיין.