ד"ר מדלן פלדשטיין > דף טקסט תמונה טבלה וסליידר

דף טקסט תמונה טבלה וסליידר

הסטנדרטים לחופשה מושלמת עולים עם השנים ועליך להדביק את הקצב. כל מי שנכנס לבית המלון ולבריכה רוצה להרגיש על גג העולם, להתנתק מכל מה שקורה בחוץ ולהיכנס מיד לאווירה אחרת. המראה הירוק של הצמחייה השופעת הוא המראה המושלם למלונות ולבריכות.
צמחייה מלאכותית מאפשרת לכל חלל להיראות הרבה יותר מדהים. הצמחייה שלנו לא מושפעת מהשמש ולא דוהה לעולם. היא מלווה את המבקרים במקום ונותנת להם תחושה שהם בחופשה מהשנייה הראשונה שהגיעו אליו. אין זה משנה אם הם באים לנוח בבריכה למספר שעות או למלון למספר לילות.

מהתכנון ועד למרחב המושלם

התשוקה שלנו לצמחים מדבקת וסוחפת. אנו משלבים את הצמחים של RealTouch גם בבתי מלון ובריכות כאשר בקטלוג ישנם צמחים שמיועדים לעמידה בשמש ואינם מושפעים גם מהחשיפה לכלור. את הפרויקט שלך נלווה לאורך כל הדרך.

תכנון מדויק

המרחב המושלם מתחיל מתכנון מדויק. אנחנו יכולים לשלב צמחים מלאכותיים עם צמחיה חיה, יכולים ליצור גדר, לשלב עצים, שיחים ועציצים. כדי להחליט אילו צמחים יתאימו למקום יש להבין את הצורך, המרחב ולהקפיד להשתמש רק בצמחים שלא יושפעו מהשמש או חשיפה לכלור של הבריכה.
אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר, לספר לנו מה החלום שלך ולתת לנו לתכנן את הנראות של המרחב. לאחר אישורך נוכל להגיע ולעשות את השינוי שיעניק למקום מראה קלאסי שכיף לנוח בו.

הצבת הצמחים

לאחר שנסיים את שלב התכנון נגיע אליך עם כל הצמחים שנבחרו למקום. נניח כל צמח, עציץ ועץ במקומו ונסדר את הענפים והעלים כך שייראו במיטבם. מבחינך, אין צורך לבצע כל פעולה, אנחנו ניקח אחריות מלאה על התהליך ונבצע את עבודתו בדיוק כפי שחלמת.
כל צמח מלאכותי מקבל מאיתנו תשומת לב מרבית וב-iGreen אנחנו משלבים גם בין הצמחייה החיה הקיימת במקום לבין זו שאנחנו מביאים. כל זאת כדי ליצור את אפקט ה-WOW.

שינויים בעת הצורך

ב-iGreen אנחנו מקפידים על קטלוג עשיר של צמחים והכנסת צמחים חדשים אחת לתקופה. בתי מלון ובריכות שחייה שרוצים לרענן את המראה כל תקופה, יכולים להזמין אותנו ונחדש את הצמחים. יש לציין כי אצלנו ניתן למצוא צמחים מלאכותיים אשר מתאימים גם למרחב הבריכה שיש בו כלור ולחשיפה לשמש.
בחירה נכונה של צמחייה מלאכותית תאפשר לך ליהנות מאותו מראה במרחב לאורך שנים. עם זאת, אנחנו יודעים כי יכול להיות שיהיה נכון מבחינתך לרענן מדי פעם את המקום ואנחנו נהיה שם עבורך.